Volkan Demirel: Şampiyon Olacağız

Fenerbahçe'nin takım kaptanı başarılı file bekçisi Volkan Demirel, bu akşam oynanan Kasımpaşa galibiyeti sonrasında beIN SPORTS'a açıklamalarda bulundu.Fenerbahçe'nin 90 dakika sonunda 4-2 mağlup ettiği maçın ardından kaptan Demirel beIN SPORTS mikrofonlarına konuştu.

Volkan Demirel "İlk yarı bazı maçlarda tekledikten sonra iyi bir kenetlenme içerisine girip, seri galibiyetler alarak toparlandık. Bu galibiyetleri oluştururken hem taraftar hem de takım olarak iç içeydi. Bugün de varolsunlar ki bizleri yanlız bırakmadılar. Bugün iyi bir futbol ile maçı kazandık. Bugün bir frikikten yediğimiz bir gol var o golde oyunucun yerinden kullanmadığını düşünüyorum ama bu saatten sonra önemli değil. Bu maçtan anlımızın hakıyla 3 puan ile çıktık bundan sonra amacımız ilk yarıyı puan kaybı yaşamadan bitirmek" ifadelerini kullandı.

"Ligin başladığı haftaya oranla takım olarak daha iyi olduğunu ve takım içi birliktelik yakaladığını savunan Volkan Demirel, ligin başında bu birlikteliliği ortaya koyamadık ama artık öyle değil oyuncular takım için mücadeleye giriyor. Zaten takım olarak kaliteli oyunculardan kurulu olduğumuz için birlikte oynadığımız an başka takımlardan farkınız ortaya çıkıyor. Sahada oynanan oyunu Fenerbahçe görüyor ve onlar gördükçe taraftarımız stada gelecektir. Tüm takımın tek hedefi var oda sezon sonu Fenerbahçe'nin şampiyonluğudur" ifadelerini kullandı.

Hiç yorum yok :

Yorum Gönder

KÜNYE İLETİŞİM