Trabzonspor'da İç Transfer Harekatı

Türkiye Süper Lig'in ilk yarısının bitmesiyle Trabzonspor'da transfer çalışmalarına hız verildi. Hem iç hem dış transferde sorunları çözmek isteyen Rıza Çalımbay;


Kolombiyalı futbolcunun çok isteyeni var. Fakat Rıza Çalımbay, Castillo’nun potansiyeline güveniyor ve grupta tutulmasından yana yönetime görüş bildirdi. Oynamadığı amacıyla mutsuz olan Castillo’nun ikna edilmesi adına bütün kozlar kullanılacak.

Emmanuel Mas’a, Boca Juniors’tan bir öneri var. Arjantinli futbolcu da ülkesine dönmeye sıcak bakıyor. Ancak Rıza hoca, dönem arasında bu nitelikte bir sol bek bulamamaktan  çekiniyor.Hem idare hem de Çalımbay, Mas’ı tutmak istiyor.

N’Doye’un hem Türkiye’den hem de yurtdışından çok talibi var. Genellikle bu sezonki performansı kredisini çok yükseltti. Fakat dönem arasında iyibir öneri gelirse satılacak. Aksi takdirde Mayıs ayı  yani sözleşmesi tamamlanana kadar kalacak.

Tüm verdiği şanslara karşın beklentileri karşılayamadı... Rıza Çalımbay’ın yanı sıra Volkan Şen de ikinci yarıda Trabzon’da olmayı istemiyor. Deneyimli kanat oyuncusuna kulüp bul denilecek ve bonservis de istenmeyecek.

Hiç yorum yok :

Yorum Gönder