Terim'e Bosna Hersek'den Teklif

Bosna Hersek ile yollarını ayıran Mehmed Bazdarevic’in yerine gelebilecek bir teknik adam arayan Bosna Hersek, Fatih Terim e teklif göndereceği idda ediliyor.


Bir zamanlar Galatasaray da top koşturan Tarık Hodzic in araya girmesi ile ayarlanan konuşmada Bosna Hersek futbol heyetindeki bazı isimlerde yerlerini alacak.

Görüşmeyi sağlayan Hodzic, Fatih Terim’in Bosna ya gelmesi için İstanbul a giderek “Terim ile anlaşma durumlarının ne durumda olduğunu öğrenmemiz lazım” ancak Fatih Terim’in finansal durumunu karşılayamayız. Bosna federasyonu bu bütçeye anlaşamaz eğer finans ı bir kenara bırakıp takım yapısına göre konuşursak, Bosna milli takımı iyi bir yapıya sahip. Olumlu bir cevap Bosna milli takımı ve Terim için iyi bir anlaşma olabilir” dedi.

Hodzic, “ Terim Bosna milli takımı için harika bir isim. Eğer Bosna milli takımına evet derse, süper işler yapabileceğimize inanıyorum. Terim milli takımlar için büyük bilgi kaynağı ve iyi bir otorite sahibi. Bu özellikleri de Terim i milli takımlar için vazgeçilmez bir isim yapıyor” dedi.


Hiç yorum yok :

Yorum Gönder

KÜNYE İLETİŞİM