Şenol Güneş'ten Maç Öncesi Açıklamalar

Beşiktaş Futbol Takımı Teknik Direktörü Şenol Güneş, Şampiyonlar Ligin de karşılaşacakları Leipzig müsabakası öncesinde  basın mensuplarının karşısına çıkarak açıklamalarda bulundu. Basın mensuplarının karşısına Beşiktaş'lı milli futbolcu Caner Erkin ile çıkan Şenol Güneş, basın mensuplarının sorularını yanıtladı.


 Şenol Güneş, UEFA Şampiyonlar Ligi G Grubu son haftasında oynanacak Leipzig maçı öncesinde UEFA tarafından düzenlenen basın toplantısında, Beşiktaş takımının oyuncularından Caner Erkin ile birlikte maç ile ilgili açıklamalarda bulundu.

İlk olarak Caner Erkin'in konuştuğu basın toplantısında "Gruptan lider olarak çıksakda, bir başka hedefimiz olan grubu nağmalup tamamlamak istiyoruz. İnşallah da hedeflediğimiz amaca ulaşırız." Diğer yandan futbolcunun her zaman oynaması gerektiğinide savunan Erkin, "Bende kariyerim boyunca hep takımında ilk 11 oynayan oyuncu oldum o yüzden 1,5 ay çokda uzun bir süre değil" ifadelerini kullandı.

Caner Erkin'den sonra Şenol Güneş açıklamalarda bulundu. Maç hakkında ve genel olarak konuşan Şenol Güneş "Kazanarak bu deplasmandan ayrılmak bizleri mutlu eder, karşı rakibimizin iyi oyuncuları var ve iyi teknik direktörleri var. Takımlarına büyük yatırımlar yaptılar. Yalnızca tecrübe eksiklikleri biraz fazla bu onlar için dezavantaj oabilir. Biz gruptan çıksak da bu rahatlıkla oynamak istemiyoruz, her zaman Şampiyonlar Ligi'nde oynadığımız kaliteli oyunu oynamak istiyoruz, bugün de geçmiş 5 müsabaka da olduğu gibi gücümüzü rakiplerimize göstermeliyiz. Yarın ki müsabakada da öyle olucağını umuyorum" ifadelerini kullandı.

Hiç yorum yok :

Yorum Gönder

KÜNYE İLETİŞİM