Şenol Güneş Burada Kalacak

Beşiktaş yöneticileri, 'Şenol Güneş İstifa' etiketi için " Şenol Hocamıza algı operasyonu yapılmak isteniyor. Buna asla kulüp olarak müsaade etmeyeceğiz" ifadelerini kullandılar.


Beşiktaş'ın hafta sonu kaybettiği Sivasspor maçı sonrasında Twitter'da " Şenol Güneş İstifa" etiketi açıldı. Bu durum Beşiktaş yönetiminde büyük bir rahatsızlık yaratırken, karşı taraflarda anın "Şenol Güneş'i Yedirmeyiz" etiketi ile karşılık verdi. Beşiktaş yönetiminin bot hesapların böyle bişey yaptığını düşünse de bu etiket için araştırma başlattı. Beşiktaş takımında oluşan bu gelişmede " Teknik direktörümüz Şenol Güneş'e bazı kesimler tarafından operasyon yapılmak isteniyor. Fakat hocamızı yedirmek istemiyoruz" sözleriyle açıklamalarda bulunup iddialar son noktay koydular.

Beşiktaş Yönetim Kurulu Sözcüsü Metin Albayrak " Ligin ilk yarısında beklediğimizden fazla puan kaybı oldu, enterasan bir lig yaşıyoruz. Her takım şampiyonluğun içinde, 3 maç üst üste kazanan sıralamayı değiştiriyor. Biz Şenol Hocamıza güveniyoruz, ikinici yarıda daha kaliteli oyunumuzu sahaya yansıtıp hedefimize ulaşacağız.

Hiç yorum yok :

Yorum Gönder