Sabri Sarıoğlu Glatasaray Açıklaması

Göztepeli futbolcu Sabri Sarıoğlu, uzun süredir formasını giydiğim, beni ben yapan takıma karşı oynamak "Duygusal anlamda etkilenmedim desem yalan olur" ifadelerinde bulundu.


Süper Lig'de Galatasaray'a 3-1 yenildikten sonra basın mensuplarının karşısına çıkan tecrübeli futbolcu Sabri Sarıoğlu, yaptığı açıklamada " Galatasaray'a karşı ilk defa rakip olarak sahneye çıktım, duygusal anlamda etkilenmedim desen yalan olur, sonuçta biz profesyonel futbolcularız, futbolcuların doğasında var." ifadelerini bulundu.

Bu maça puan almak için çıktıklarını anlatan Sabri Sarıoğlu, " Maç içerisinde iyi mücadele ettik. Yakaladığımız fırsatları değerlendirebilseydik daha farklı olabilirdi. Takım arkadaşlarımı gösterdikleri mücadeleden dolayı kutlamak istiyorum. İlk yarı iyi yerlerde bitirdiğimize inanıyorum, ikinci yarı daha iyi yerlerde olabilmek için çalışacağız" ifadelerini kullandu.

Maçtan önce kendisini tribüne çağırıp sevgi gösterisinde bulunan Galatasaray taraftarına da teşşekkür eden Sarıoğlu "Onlar her zaman kalbimin en derinin de olucak" açıklamasıyla toplantıyı sonlandırdı.

Hiç yorum yok :

Yorum Gönder