Pep Guardioladan Açıklamalar

Manchester City'nin menajeri Pep Guardiola maçtan sonra beIN SPORTS mikrofonlarına açıklamalarda bulundu.


İngiltere Premier Lig de Manchester City'nin West Ham United karşısında aldığı 2-1'lik galibiyet sonrası Pep Guardiola beIN SPORTS basın mensuplarına açıklamalarda bulundu.

Bu hafta oynanan Manchester United-Arsenal karşılaşmasında kırmızı kart görerek oyundan atılan Paul Pogba yaptığı açıklamada "Umarım Manchester City'nin önemli oyuncuları bu hafta içerisinde sakatlanır, bu söylemin doğru olmadığını biliyorum ama şuan bizim takımda böyle bir oluşum var" ifadelerini söylemişti. Bu açıklamalara karşılık Pep Guardiola yaptığı açıklamada "Ben Pogba'nın önümüzdeki hafta oynanacak karşılaşma da oynamasını isterdim çünkü benim oynadığım rakiplerin en iyi oyuncularının karşımda olmasını seviyorum bu bana daha fazla gaz veriyor. Ben eminim ki Pogba'nın o açıklaması yanlış anlaşılmış olup oyuncularımızın sakatlanmasını istemiyordur" ifadelerini kullandı.

West Ham maçına da değinen Pep, savunmada içerisinde sıkıntılar yaşadığını vurgulayan Pep, antremanlarda savunma için çok çalışıyoruz ama bu maçta gördüğüm kadarıyla daha fazla çalışmamız gerektiği, gelecek hafta oynayacağımız Manchester United maçında rakip oyunculara daha az boşluk bırakmamız gerekiyor" ifadelerini kullandı.

Önümüzde ki hafta oynanacak Manchester derbisi beIN SPORTS ekranlarından canlı olarak yayınlanacak.

Hiç yorum yok :

Yorum Gönder

KÜNYE İLETİŞİM