Oğuzhan'a Arsenal Kancası

Arsenal, eski oyuncusu Oğuzhan Özyakup için Beşiktaş kulübüne 11 milyon pound teklif önerdi. Ada takımı yüzde 30'luk payı kendisine bulunan oyuncu için bütün payı almak istediği içi 11 milyon pounluk teklif 7.7 milyona düştü.


Beşiktaş kulübünde Cenk Tosun'un ardından Oğuzhan Özyakup'da İngiltere liginden teklif geldi. Ozi'yi altyapısından yetiştiren Arsenal, yıldız oyuncuyu geri getirmek için 11 milyon poundluk bir fiyat teklif ettiği ancak bonservisin yüzde 30'luk kısmı onlarda olduğu için fiyat 7.7 milyona düştüğü iddia edildi.

Bu teklif yönetim kurulunda da fikir ayrılıklarına neden oldu. Bazı yöneticiler bu miktara sıcak baksa da Başkan Fiktret Orman, 7.7 milyon poundluk teklifi çok düşük buluyor. Başkan Fikret Orman'ın Beşiktaş'ın kapntalığını yapan 25 yaşndaki orta saha oyuncusunun kulübün önemli oyuncularından olduğu ve kesinlikle bu miktara bırakmak istemediğini iddia ediliyor.

Öte yandan Premier Lig'inin diğer ekiplerinden Southampton, Stoke City ve West Bromwich takımları da Oğuzhan'ı takımlarında görmek istiyor.

Hiç yorum yok :

Yorum Gönder