Liderlik Koltuğu Başakşehir'in


Süper ligin. Haftasında Osmanlıspor liderlik yarışında olan Başakşehir e konuk oldu maç beIN SPORTS'dan canlı olarak yayınlandı. Dün akşam Galatasaray’ın Beşiktaş a 3-0 mağlup olmasının ardından Başakşehir takımına liderlik fırsatı doğdu. Bu fırsatı çok iyi değerlendiren Başakşehir karşısında Osmanlıspor 1-0 maglup oldu ve liğin yeni lideri uzun bir ara sonrasında değişerek Başakşehir oldu.


Süper ligin 14. Haftasında tüm roller değişti. Dün akşam Beşiktaş ile Galatasaray arasında gerçekleşen heyecan verici derbi’yi Beşiktaş’ın   Galatasaray 'ı 3-0 mağlup etmesinin ardından liderlik için Başakşehir takımına büyük bir fırsat doğdu. Bu fırsatı çok iyi değerlendiren Başakşehir takımı Osmanlıspor ile karşılaştı. Karşılaşmanın ilk yarısı golsüz berabere biterken ikinci yarının 57. Dakikasında maçın tek golünü Başakşehirli futbolcu Epureanu filelerle buluşturdu.

Bu karşılaşmanın ardından ligin ilk başından beri liderlik koltuğunda oturan Galatasaray 28 puanla 30 puanda olan Başakşehir e devretti. Başakşehir liderlik koltuğuna otururken Osmanlı spor ise 11 puanla ligdeki kalma mücadelesini sürdürüyor.

Beşiktaş ise Galatasaray ı 3-0 mağlup etmesinin ardından Galatasaray la 3 puan Başakşehir le ise 4 puan farka indirerek liderlik yarışını sürdürüyor.

Hiç yorum yok :

Yorum Gönder

KÜNYE İLETİŞİM