Gomis'ten Galatasaray Açıklamaları

Gomis engelleri aşıyoruz gecesi sonrasında;  “Galatasaray spor kulübü olarak birlik ve kardeşliğin olduğu bu değerleri arkasında olduğum için huzurluyum” diye konuştu.


“ Geçtiğimiz haftalarda kötü zamanlar geçirdiklerini dillendiren Galatasaraylı yıldız golcü. tüm aile birlikteyiz. Bütün Galatasaray spor kulübünün baloda birlikte olması aile olduğumuzu simgeliyor. Kötü günlerde hep birlikteyiz. İyi ki Galatasaray da oynuyorum” dedi.

Galatasaray’ın çok güçlü bir takım olduğunu söyleyen Gomis. “geniş bir taraftar grubumuz var. Bu ülkedeki en yoğun takım da Galatasaray, olumsuz skorlar bize baskı yapıyor ancak önümüzdeki 3 maçı alırsak ilk devreyi zirvede sonlandıra biliriz. Kendi evimizde çok güzel sonuçlar aldık, böylede devam etmemesi için bir problem gözükmüyor” dedi.


Galatasaray’ın tecrübeli futbolcusu NDİAYE, “geçmiş maçlarda kötü sonuçlar aldık. Son oynadığımız maçları kazanarak liderliği sürdürmek istedik ama olmadı. Tekrardan bu gece sayesinde motive olduk. Şampiyon olmak için elimizden geleni yapıp bu sene şampiyon olacağız” dedi.

Hiç yorum yok :

Yorum Gönder

KÜNYE İLETİŞİM