Galatasaray Yıldızların'dan Maç Sonu Açıklamaları

Türkiye Lig'in 14. haftasında İstanbul derbisinde Beşiktaş'a 3-0 mağlup oldu. Galatasaray'ın iki yıldız oyuncusu maç sonunda beIN SPORTS'a açıklamalarda bulundular.


Galatasaray'ın Fransız oyuncusu Gomis, maç sonunda alınan yenilgiyi değerlendirdi. Gomis " Beşiktaş maçı karşısında ilk yarıda iyi bir performans sergilesek de, ikinci yarı aynı oyun performansını sergileyemedik. İlk golde bireysel bir hata yaptık ve skorların başlangıçı oldu. Bu gol onlara güven oldu. Biz bu sezon yeni kurulmuş bir takımız. Beşiktaş ise 2-3 yıldır birbirlerini tanıyan ve birbirlerine alışık bir takımdır. Bizde bu maçtan sonra daha iyi olmak için çalışacağız"dedi.

Gomis Galatasaray'ın büyük maçlarda aldığı skoru da değerlendiren Gomis, "Futbol da böyle şeyler olabiliyor. Bir günün gerçeği, diğer gerçekle örtüşmeyebiliyor. Sezon sonuna kadar daha çok uzun bir zaman önümüzde var eminim ki toparlanıp takımımız oturmaya başlayınca da büyük maçları da kazanacağız." şeklinde konuştu.

Gomis'ten sonra Feghouli'de Beşiktaş derbisini değerlendirdi.

"Beşiktaş karşısında yakaladıkları atakları gole çevirseydik daha farklı bir sonuç olabilirdi. İlk yarı iyi oynadık ama ikinci yarı aynı performansı sergileyemedik. İkinci yar golü erken yedikten sonra toparlanamadık ve arkası geldi. Taraftarımızdan özür diliyoruz, bu maçtan sonra lig için daha fazla çalışıp hatalarımızı telafi edeceğiz" şeklinde konuştu.

Hiç yorum yok :

Yorum Gönder

KÜNYE İLETİŞİM