Fener'in Eski Yıldızını Galatasaray Kaptı

Galatasaray bayan voleybol takımı Gizem Karadayı ile 1,5 yıllık sözleşme imzaladı.


Galatasaray bayan voleybol takımında libero mevkisine takviyeyi Bursa Büyükşehir Belediyesinden Gizem Karadayı kadrosuna ekleyerek büyük bir transfere imza attı.

Türk Telekom stadında yapılan basına açık toplantıda, Gizem Karadayı çok mutlu gözüküyordu. Medya grubuna dönerek açıklama yapan tecrübeli oyuncu Gizem, “Galatasaray’ın bana böyle iyi bir teklif yaptığı için çok mutluyum. Galatasaray için %100 performans sergileyerek daha iyi yerlere geleceğiz. Haftaya bayanlarda şampiyonlar ligi başlıyor, 2008 de, de burada oynamıştım. Yabancılık çekeceğimi sanmıyorum. Bu yüzdende odaklanma evremi çabuk atlatırım diye düşünüyorum” dedi.


Galatasaray bayan voleybol takımı menajeri Nihal Güneyligil, “Gizem’in takımımıza katılması çok iyi oldu, açıkçası takımda olması beni çok mutlu etti. Gizem’in kariyeri başarılarla dolu ve öylede devam edecek. Takımımıza katıldığı için kendisini kutlarım. Takımımızla beraber çok iyi yerlere geleceğini umuyorum. Gizemle küçüklükten beri tanışıyoruz. İhtiyacımız olan oyuncuyu bulduk. Umarım Galatasaray ve Gizem için en hayırlısı olur” dedi.

Hiç yorum yok :

Yorum Gönder

KÜNYE İLETİŞİM