Fenerbahçe'de Gaitan Hareketlenmesi

Fenerbahçe'de Ocak ayı transfer çalışmaları hız kazandı. Aykut Kocaman'ın Nico Gaitan transferine onay verdiği ve Fenerbahçe yönetiminin Atletico Madrid kulübü ile transfer pazarlığıa oturmaya hazırlandığı iddia edildi.


Fenerbahçe'nin Arjantinli kanat oyuncusunu kiralama ücreti ile birlikte maaşının da yarısını ödemeyi talep edeceği gelen bilgiler arasında.

Sezon 2. devresinde sağ kanat ve sol bek bölgelerine transfer yaparak daha hazır  girmeyi planlayan Fenerbahçe'de gündeme gelen Arjantinli futbolcu için Fenerbahçe ilk temasları oluşturarak transfer için İspanya'ya çıkarma yapacak.

Fenerbahçe, Gaitan'ı yarım ya da 1.5 sezon kiralamak için çalışmalarını yürütüyor. Yarım sezonluk transfer edilmesi taktirde Fenerbahçe oyuncunun yarı ücretini ödeyerek Gaitan'a Fenerbahçe'li formayı giydirmeyi hedefliyor.

Son günlerde Atletico Madrid'den ayrılmak isteyen Gaitan eski kulüplerinden biri olan Boca Juniors'a gitmek istemiş ancak Atletico yönetimi bu transferi maddi kaynaklardan dolayı kabul etmemişti.

Hiç yorum yok :

Yorum Gönder