Fenerbahçe'de Forvet Krizi

Fenerbahçe'nin bir türlü sakatlıktan kurtulamayan Roberto Soldado'nun Pazar günü oynanacak beIn SPORTS'dan canlı olarak yayınlanacak maçında oynamasının riskli ve zor olabileceği öğrenildi.Fenerbahçe, pazar günü oynayacak Kasımpaşa mücadelesi öncesinde forver sıkıntısını aşmaya çalışıyor. Jansenn'in kart cezalısı olduğu ve forma giyemeyeceği maç öncesinde bir kötü haberde Soldado'dan geldi.
Antalya maçında oyuna girdikten sonra devam edemeyip oyundan çıkan Soldado'nun çekilen MR sonucu dizinde zorlama olduğu gereçkçesiyle idmanlarda özel program dahilinde çalışmıştı.
MR sonuçları incelenen golcü futbolcunun dizindeki ağrıların devam etmesinden ötürü idmanları sağlık ekinin verdiği özel bir program eşliğinde gerçekleştirdi.

Fenerbahçe de ayrıca hafta sonu oynayacakları maç öncesi idman temposunu artırırken Aykut Kocaman'ın idmanlarda oyunu sık sık durdurup talimatlar verdiği görüldü. Aykut Kocaman'ın takıma kazıtmak istediği şeyin 4'te 4 olduğunu söyleyen Kocaman takımına çok güvendiğini de ekledi.

Hiç yorum yok :

Yorum Gönder

KÜNYE İLETİŞİM