Fenerbahçe'de Beklenmeyen Kadro Dışı

Fenerbahçeli futbolcu Alper Potuk Bursaspor maçı kadrosuna alınmadı.

Fenerbahçeli milli futbolcu Alper potuk sakatlığından taraftarium 24 ötürü Bursaspor kafilesine alınmazken, Van Persie'nin alınmama sebebi ise kadro tercihi sebebiyle Bursaspor maçı için seçilen kadroda yer almadı.
Cuma günü 20.00'de Burssapor ile Bursa Büyükşehir Belediye Stadumu'nda oynanacak maç beINSPORTS ekranlarından canlı olarak sergilenecek.

Perşembe günü Bursa'ya gelen Fenerbahçe kafilesi maç saatini beklemeye başladı. Fenerbahçe oynayacağı maç öncesi İstanbul'da yaptığı son antremanının ardından akşam saatlerinde karayoluyla ile Bursa'ya geldi. Saat 18:00'da Samandıra Tesislerinden çıkış yaparak Osmangazi Köprüsü üzerinden İstanbul-Bursa otobanına girdi.

Fenerbahçe kafilesine yolculuk esnasında polis ekipleri eşlik ederken 2 saatlik yolculuğun ardından maç saatine kadar kalacağı otele giren Fenerbahçe'yi bir grup Fenerbahçe taraftarı karşıladı. Karşılayan taraftar grubu özellikle de teknik direktör Aykut Kocaman, Vincent Janssen ve Ozan Tufan'a sevgi gösterilerin de bulunuldu. Bir taraftar Fenerbahçeli canlı maç izle taraftarda Kocaman'a çiçek verdi. İstanbul'dan Bursa'ya gelene kadar herhangi bir aksilik yaşamayan sarı lacivertli kafile maç saatine kadar kamp yapacakları otele geçti.

Fenerbahçe geçen hafta aldığı Kasımpaşa galibiyetinden sonra lig'deki şampiyonluk yarışına tekrardan tutulmuştu.

Hiç yorum yok :

Yorum Gönder

KÜNYE İLETİŞİM