Fatih Terim'de Rota Genç Yetenekler

Fatih Terim'in Galatasaray'a gelmesiyle birlikte kulüpte hareketli saatler yaşanıyor. Tecrübeli hocanın milli takımdan öğrencisi olan Hakan Çalhanoğlu, Kaan Ayhan ve Emre Mor gibi genç isimleri takımda görmek istediği belirtiliyor.


Fatih Terim ile sil baştan başlayan Galatasaray, devre arasında yapacağı transfer çalışmalarını belirlmeye başladı. Florya'ya kamp kuran tecrübeli teknik adam hem gelecek hem de takımdan ayrılacak isimleri belirleyerek Başkan Dursun Özbeğe iletecek.

Transfer döneminde ilk isteğinin sol kanada olmasını isteyen Fatih Terim, scout ekibinden de fikir aldıktan sorna transfer listesini Dursun Özbeğ'e iletecek. Sol kanada  ve forvet hattına da  takviye  ihtiyaç olduğunu düşünen Terim, kadrosunda bulunan oyunculara da teklif gelmesinin halinde takas formülünü de devreye sokacağını belirtti.

Fatih Terim'in özellikle milli takım içinde yakından ilgilendiği Hakan, Kaan Ayhan ve Emre Mor gibi genç yetenekleri takımında istediği belirtilen Fatih Terim bu younculara kiralık teklif sunup, bu transfer ile kadrodaki yerli oyuncuların da kalitesini arttıracağı görüşünde.

Hiç yorum yok :

Yorum Gönder