Dortmund'un Hocasından İmalı Espiri

Real Madrid – Dortmund karşılaşması öncesinde İspanyol basını Dortmund teknik direktörü Peter’e Aubameyang’ın performansı hakkında bilgi almak isterken Peter gülümseyerek, “Aubameyang kötü bir oyucu” dedi.Dortmund’lu yıldız oyuncunun büyük babası Real Madrid taraftarı olduğu için Real Madrid de oynamayı çok istediğini dile getirdi. Bu sebep den ötürü Real Madrid’i etkilemek için elinden geleni yapacağını ve üstün performans göstereceğini belirtti. Real Madrid i etkilemek için bir şans yakaladı o şansıda sonuna kadar kullanmalı.

Peter oyuncusunun Madrid e gitmesini istemiyor. İspanyol medyasının karşısında o kötü bir oyuncu demsinin sebep i oyuncusunu Real Madrid e kaptırmak istemediği için espiri yaptı. Aslında o süper bir futbolcu,  Madrid de oynamak için fazlasıyla yeteneğe sahip. Ancak Dortmund da kalmasını istiyorum dedi.


Dortmundlu yıldızın Madrid e gelme isteğini öğrenen Ronaldo, “Aubameyang çok yetenekli bir futbolcu. Onun aramızda olmasını isterim, eminim onunla birlikte oynamak çok zevkli olacaktır. Umarım göreceğimiz zamanlarda takımımızda yerini alır” dedi

Hiç yorum yok :

Yorum Gönder

KÜNYE İLETİŞİM