Derbi Öncesi Fikret Orman'dan Açıklamalar

Beşiktaş Başkanı Fikret Orman oynanacak derbi maçı öncesi açıklamalarda bulundu. Derbiyle ilgili de maçın sonucunun futbolcuların oynadıkları futbol ile belirlenmesi gereken bir maç olduğunu söyledi.


Başkan Fikret Orman basın mensuplarına yaptığı açıklamalarda 14. haftada oynayacakları Galatasaary derbisi hakkında konuştu. Beşiktaş kendi evinde bu sezon üst seviye maçlar oynadı, Galatasaray da üst seviye bir takım biz böyle maçlar oynamaya alışığız, Galatasaray da alışık o yüzden yarın sadece futbolun konuşulacağı ve futbol oynayın kazanacağı bir maç diliyorum. Maçı yönetecek hakemde Allah hakem şanşı versin dedi. Kendi evimizde güzel ve kaliteli bir maç oynayacağız arzumuz ve düşüncemiz yarın sahadan 3 puan ile ayrılmak. Galatasaray'da tabiki buraya kazanmak için çıkacaktır. Saha da oynanan oyuna göre maçın skoru belirlensin hak edenin kazanacağı bir maç olsun temennisi içerisindeyim.
Orman daha sonra ise Galatasaray maçlarında yaptığı totemi açıklayarak yaptığım totemden dolayı Galatasaray derbilerini seyretmiyorum ama Başkan Dursun Özbek'i Vodefone Park'a davet ettim davetimi kırmayarak oda kabul etti. Yarın kendisi ve yöneticilerle birlikte restoranımızda hep beraber yemek yiyerek maça hazırlanacağız diyerek konuşmasını noktaladı.

Derbi maçı Cumartesi günü 19:30'da  beIN SPORTS'dan yayınlanacak.
http://beinsport.ligkolik.net/2017/12/besiktas-galatasaray-izle-link.html linkiyle de izleyebilirsiniz.

Hiç yorum yok :

Yorum Gönder

KÜNYE İLETİŞİM