Burak Yılmaz'dan İmalı Paylaşım

Galatasaray da formu düşünce Çin takımına gönderilen Burak Yılmaz, bu sezon Türkiye ye dönerek eski takımı Trabzon spora imza attı ve iyi bir performans sergileyen Burak yılmaz Trabzon taraftarını mutlu etmeyi başardı. 

Bu sezon Çin den dönen Burak Yılma, futbol kariyerine eski takımı Trabzon spor ile devam ediyor. Burak Yılmaz eski Galatasaraylı yıldız Arda Turan bu sezon Barcelona da forma şansı bulamadığı için ara transfer döneminde Barcelona ile yollarını ayıracağını belirtmişti.

Dün akşam saatlerinde Burak Yılmazın attığı bir snap de, Arda Turan ile görüntülü konuşmasının fotoğrafını çekip atması altına birde geliyor diyerek den açıklama yapması tüm sosyal medya kullanıcılarını meraklandırdı. Bununla birlikte Arda Turanın Galatasaray ile transfer görüşmesi ile ilgili haberler yayılmaya başladı.


Geçtiğimiz günlerde Beşiktaş –Galatasaray karşılaşması sonrasında Arda Turan’ın menajeri Arda Turan ilgili Çıkan Galatasaray haberlerini yalanladı. “ Arda Turan için Galatasaray tarafından bize bir teklif gelmedi. Ayrıca Arda Türkiye de oynayacağını sanmıyorum. Büyük ihtimal ara transfer döneminde Ardayı İngiltere de göreceğiz” dedi.

Hiç yorum yok :

Yorum Gönder

KÜNYE İLETİŞİM