Bosna'da Fatih Terim Zirvesi

Bosna Hersek yöneticileri, eski A Milli Takım Teknik Direktörü Fatih Terim ile bir toplantı gerçekleştirdi. Galatasaraylı eski yıldız Hodzic aracılığıyla ayarlanan toplantıda, Bosna Hersek Futbol Federasyonu yöneticilerinden Zcjezdan Misimovic ve Sead Kajtaz da katıldı. 


Toplantı sonrası Fatih Terim basın mensuplarının sorularını cevaplandırdı. Bosna Hersek heyeti, bir süredir Tudor'un yerini alacağı konuşulan teknik direktör Fatih Terim ile görüştü. Galatasaraylı eski yıldız Hodzic, konuyla ilgili beIN SPORTS muhabirine yaptığı yoruma göre, Terim'in Bosna Hersek Milli Takımı için çalışmasının olumlu olabileceğini bildirmişti.

Bosna Hersek, bir dönem Kayserispor'u çalıştıran tecrübeli teknik adam Robert Prosinecki'ye de teklif yollamıştı.

2018 FIFA Dünya Kupası'na gidememesinin ardından  taraftarium 24 Bazdarevic'in sözleşmesi karşılıklı olarak feshedilmişti.

Terim görüşme sonrası basın mensuplarına yaptığı açıklamada,"Bosna Hersekli arkadaşlarla bir yemek yedik. Tarık Hodzic benim çok bir eski arkadaşım. Önümüzdeki günlerde bakacağız ne olduğuna. Herhangi bir anlaşma olursa biz söyleriz zaten." ifadelerini kullandı. Galatasaraylı eski yıldız Tarık Hodzic ise,"İki taraf da düşünecek. Ona göre bir karar alınacak. Fatih Terim inşallah gelir. Bosna Hersek taraftarı Fatih Terim hocayı çok seviyor" ifadelerini kullandı.


Hiç yorum yok :

Yorum Gönder

KÜNYE İLETİŞİM