Beşiktaş Almanya Deplasmanında

UEFA Şampiyonlar Ligi G Grubu son hafta mücadelesinde RB Leipzig  ile Almanya deplasmanına karşılaşacak olan Beşikaş kente ulaştı.


Sabiha Gökçen Havalimanı'ndan kalkan özel uçakla 2,5 saatlik yolun ardından Beşiktaş Leipzig Havalimanı'na indi. Teknik heyet ve sporcuların pasaport kontrolünden sonra havalimanından çıkış yaparak otele gideceğ otobüse götürüldü.

Şampiyonlar Ligi grubundan çıkmayı 2 hafta önce garantilemiş olan Beşiktaş Leipzig maçı için Almanya'ya yıldız oyuncularını götürmedi.Bu yıldız oyuncular; Pepe, Querasma, Atiba, Babel, Tolgay ve Gökhan Gönül' e yer vermedi.

Leipzig Havalimanında beIN SPORTS mikrofonlarına konuşan Beşiktaş Genel Sekreteri Ahmet Ürkmezgil " Gruptan lider çıkmanın verdiği bir gurur ile buraya gelsek de, aynı zamanda buraya galibiyet içinde geldik. Maç öncesi stresimiz ve korkumuz yok ama Şampiyonlar Ligi Arenasın da oynayacağımız maçı heyecanı her daim vardır." dedi.
Önemli isimler kafileye dahil edilmemesi hakkında da konuşan Ahmet Ürkmezgil, "Şenol Güneş'in aldığı karar çok normal, üç kulvarda da emin adımlarla gidildiğinde takımınız içerisinde ki tüm oyuncuları kullanmanız gerek. Beşiktaş kulübünde yedek ve 11 oyuncusu hiç bir zaman yapılmadı, hocamız oyun taktkiğine göre tüm oyuncuları formda tutmaya çalışıyor.

Hiç yorum yok :

Yorum Gönder

KÜNYE İLETİŞİM