Ben Arfa Belirsizliği

Sezon başından beri Fenerbahçe Spor Kulübünün transfer gündeminde yer alan Hatem Ben Arfa için Fransa kulübü Paris'de süpriz bir gelişme yaşandı.


Paris Saint Germain'de bu sezon forma şansı bulamayan, sözleşmesinde yer alan yüksek maaşı nediyle de başka bir takıma transfer olamayan Hatem Ben Arfa, kulübüyle olan sözleşmesini feshetmek ve başka takıma gitmek için kendi kulübünden 10 milyon Euro istedi.

Paris Saint Germain'in kulüp yöneticilerinin kafasındaki plan ise Ben Arfa'yı devre arasındaki transfer döneminde düşük bir bonservis bedeliyle başka bir kulübe satmak.

Geçtiğimiz günlerde açıklama yapan kulübüm avukatı Michel Haddad da Fransız oyuncunun ilk transfer döneminde takımda ayrılabileceğini belirtmiş ve "Ben Arfa'nın transfer durumu henüz belli olmadı ama şunu söyleyebilirim ki şuanda hiç bir kulüplede anlaşma sağlanmadı. Ocak ayı içersinden herşey olabilir. Paris de devam etme ihtimali bile var gözüküyor, vereceği durum kariyeri açısından son derece önemli. Bu nedenle en iyi kararını vermek istiyor" açıklamasın da bulundu.

Ben Arfa'yla Fenerbahçe'nin dışında Liecester City de ilgileniyor.

Hiç yorum yok :

Yorum Gönder