Başkan Dursun Özbek'den Açıklamalar

Galatasaray Yönetim Kurulu, Türk Telekom Stadı'nda gündem ile alakalı kritik bir toplantı yaparak Igor Tudor'un geleceğini yönetim kurulu üyeleriyle görüşüldü. Toplantı sonrası, stad çıkışında bekleyen basın mensuplarına açıklamalarda bulunan Dursun Özbek, Tudor ile devam edileceğini açıklayarak antrenör değişikliği yapılmayacağını söyledi.


Galatasaray Kulübü Başkan'ı Dursun Özbek, bugün Galatasaray kulübünün kurmaylarının düzenlediği toplantı sonrasında, açıklamalarda bulunuldu. Dursun Özbek yaptığı açıklamlarda teknik direktör değişikliğinin olmayacağı, Tudor ile devam edileceğini söyledi.

Bu yapılan toplantının her daim yapılan bir toplantı olduğunu, bu hafta için özel bir toplantı olmadığını söyleyen Özbek, bu haftaki toplantımızda rutin konuları konuştuk. Özellikle de maç içi performansımızı değerlendirip, maç içi hatalarımızı bularak çözümler aradık. Teknik bir hata olduğunu düşündüğümüz her an zaten uyarıyoruz, bu durumda herhangi bir antrenör değişikliği olamaz. Mesele hatalardan ders çıkarmak  bu yüzden lig başındaki performansımıza dönmek istiyoruz, ifadelerini kullandı.

Basın mensuplarının Fatih Terim ile görüşmeniz oldu mu sorusan karşılık veren Özbek, Terim ile görüşmedik , böyle bir teknik direktör arayışımız yok. Hem teknik kadromuza hem de takımımıza inanıyoruz. Sezon boyunca bazı maçlar da hata yapmış olabilirler, ama bu hatalardan ders çıkarmak daha önemli ifadelerini kullandı.

Hiç yorum yok :

Yorum Gönder

KÜNYE İLETİŞİM