Babel Devre Arası Gidebilir

Avrupa ve Türkiye'de Beşiktaş'ın oynadığı güzel oyunun mimarı olan Babel için Beşiktaş'a ciddi teklif yapılmaya başlandı.


Siyah Beyazlı yönetim gelen flaş teklif ile şaşkına döndü. Bir çin kulübü, Beşiktaş'ın bu sezon yaşadığı Avrupa başarısında büyük bir etkisi olan yıldız futbolcu için bütün imkanları zorlayıp kesenin ağızını açtı. Herkes, Cenk Tosun'a transfer teklifi beklerken, kulüpten başka bir oyuncuya cazip bir teklif geldi.

Beşiktaş kulübünde 2. dönemini yaşayan Ryan Babel, Avrupada ocak ayı transfer döneminin gözdesi oldu. Siyah beyazlı ekipte göstermiş olduğu büyük performansla 6 yıl sonra tekrardan Milli Takıma dönen 31 yaşındaki yıldız isme, Çin kulüplerinden birinden cazip bir teklif geldi.

İsmi şuanlık açıklanmayan Çin kulübünün, Ocak ayında istediği yıldız oyuncu için 14 milyon Euro ödemeye hazır olduğu belirlendi. Beşiktaş kulübü bu teklifi değerlendirmeye alırken, Babel ara transferde başka bir takıma gitmeyi düşünmediğini, sezon sonu böyle bir teklif gelirse değerlendirebileceğini ifade etti.

Hiç yorum yok :

Yorum Gönder