Aykut Kocaman'dan Açıklamalar

Aykut Kocaman Konya'da alınan beraberlik sonrasında iddalı açıklamalarda bulundu.


Aykut Kocaman " İlk yarının son maçıyla birlikte ligde istediğimiz yerdeyiz. Her şey planlandığı ve düşündüğümüz gibi gidiyor. Lig başladıktan sonra rakiplerini sahadan silen bir Fenerbahçe göreceksiniz.

Fenerbahçe, ilk yarıyı 6'da 6 yaparak ligi bitirme hedefine ulaşamadı. Konyaspor deplasmanında alınan 1 puan, galibiyet serisini bozdu fakat Aykut Kocaman alınan o bir puanı çok değerli buluyor.

Aykut Kocaman "Sözlerine şöyle devam ederek, " 6-7 hafta önce lig tablosuna baktığımızda, her şey planladığımız gibi gitti. Şuan ligde istediğimiz konumdayız. Konyaspor'u kimse hafife almasın. Bu takım Marsilya takımına karşı bu oyun ile oynamadı, oynanan oyunun bütününde başka hikayeler var.
Konyaspor maçına forvet oyuncusuyla çıksaydık başka şeyler olurdu. Maçta son 5 dakika 4 pozisyonumuz vardı. O esna da doldur boşalt yapacağımıza pas yapmalıydık. Maçın son dakikasında Volkan bile gol içi geldi. Eğer vurduğu kafa gol olsaydı yılın golü olabilirdi. Artık 60. dakikadan sonra rakiplerimizi sahaya gömüyoruz, 2 aydan sonra bambaşka bir Fenerbahçe izleyeceksiniz.

Hiç yorum yok :

Yorum Gönder