Arda Turan'ın Menajerinden Açıklama

Ahmet Bulut Beşiktaş-Galatasaray maçını izlemek için Vodofane Park'daydı. Beşiktaş'ın rahat galibiyetiyle kazandığı maç sonrası basın mensuplarına yaptığı açıklamalar ile Arda Turan bilmecesinin çözülmesini sağladı.
Arda Turan'ın menajeri Ahmet Bulut maç sonunda yaptığı transfer gelişmeleriyle ilgili açıklama da Arda Turan hakkında çıkan iddialara cevap verdi.


Menajer Ahmet Bulut, yıldız futbolcu için 3-4 kulüple görüşme içresinde olduklarını, transferinde kiralık ve satılık gelişmelerinin görüşme masasında olduğu söylendi.

Süper Lig'de oynanan derbi maçından sonra yayıncı kuruluş beIN SPORTS'a açıklamalarda bulunan Arda Turan'ın menajerliğini yapan Ahmet Bulut, Barcelona'dan ayrılacağı konuşulan Arda Turan hakkında sıcak gelişmeleri anlattı.
Bulut Barcelona'da forma şansı bulamayan, Arda Turan transferi için 3-4 takımla görüşme içeresinde olduğunu söyleyen Ahmet Bulut, görüşmeler satılık ve kiralık seçenekler üzerine konuşuluyor. Galatasaray kulübüyle hiç bir temasımız olmadı diyerek Arda Turan'ın İngiltere, İtalya ve İspanya takımlarından birine gideceğini belirtti. Görüşmelerin sürdüğünü aktaran Bulut transfer hakkında kararımızı 15 gün içerisinde açıklarız dedi.

Ahmet Bulut ve Arda Turan kısa bir süre önce sosyal medya üzerinden Londra'da bir fotoğraf paylaşmıştı. Paylaşılan bu fotoğrafın İngiltere'ye transfer olacağı şeklinde yorumlanmıştı.

Hiç yorum yok :

Yorum Gönder

KÜNYE İLETİŞİM