Abdürrahim Albayrak'dan Fener'e Gönderme

Galatasaray eski yöneticisi Abdürrahim Albayrak, katıldığı bir televizyon programında yaptığı açıklamalarla Fenerbahçe yönetimine göndermelerde bulundu.

Abdürrahim Albayrağ’ın yaptığı açıklamalar:
“Bu ülkede bir tane UEFA  kupası var onu da Fatih terim ve Galatasaray getirmiştir. Fenerbahçe 6-0 ı hala konuşuyor ama Galatasaray’ın da Şükrü Saraçoğlu’nda kupa kaldırdığı gibi bir gerçek de var.
Biz şuan Galatasaray yönetiminde olsaydık Daniel Alves Galatasaray’da olurdu.
Terim Pepeyi yakından takip ediyordu. Real Madrid ile konuşmuştum ancak Madrid ekibinin satmaya niyeti yoktu .Bu yüzden oyuncuya bu teklifi söylemek, oyuncunun kafasını karıştırır ve bu teklif iki takım arasındaki dostluk bağına ciddi zarar görebileceğini söylediler.
Galatasaray Fatih terime gel dese para konusunu açacağını düşünmüyorum. Şuan da Fatih hocanın Galatasaray’la bir temasta olduğunu zannetmiyorum. Galatasaray’ın başka bir hoca varken Fatih hoca bu konuları pek konuşmaz. Galatasaray’ın hocası bir bütün olmayı öğrenmeli , bunu dememin sebebi futbolcuların atmosferden korktuğunu söylemesi, sen Galatasaray’ın teknik direktörüysen o maça takımı her şey ile hazırlamalısın, Galatasaraylı olmak bunu gerektirir. Hatayı birazda kendinde araması gerekiyor.”
Hiç yorum yok :

Yorum Gönder

KÜNYE İLETİŞİM