Ogenyi de İnanç Tam

Trabzonspor da geçtiğimiz sezon başı Lazio'dan transfer edilen Ogenyi Onazi lig için iddaalı açıklamalarda bulundu.

Trabzona geldiği günden beri takıma ve şehre çok iyi adapte olan Ogenyi Onazi, antremanlardan ve maçlardan fırsat buldukça halkın arasına girmeyi onların dertlerini dinlemeyi çok seviyor. 24 yaşında Nijeryalı orta saha oyuncus, sosyal sorumluluk projeleri adı altından yaptığı maddi manavi yatırımlarka da bütün dikkatleri üzerine çekiyor.
Sosyal medya hesabını da rahat ve sempatik kullanan oyuncu sempatik tavırlarıyla da Trabzon halkının en sevdiği oyuncular arasında gelmeye başladı. Şehire inip esnafla tavla oynamayı çok seven Onazi oldukça renkli bir kişiliğe sahip.Onazi Trabzonu ve Trabzonspor'u anlatırken şu cümlelerden bahsetti;

Şampiyon olmayı takımca çok istediklerini belirten Onazi lig başından itibaren iyi başlamadık bir ivme yakalayamadığımız içinde ligde ki şampiyonluk yarışından koptuk. Fakat 2. devre dahil olmak üzere iyi bir ivme ve galibiyet serileri yakalarsak takım olarak şampiyon olmamamız için başka hiç bir neden kalmaz. Takımımıza yeni hocamız geldi ve sıkı çalışıyoruz yeni hocamızla birlikte yeni taktik ve sistemler deniyoruz sonuçlarımız iyiye gidiyor. Tüm takım aynı düzeyde konsantre ve istek bizi şampiyonluk yarışının içine sokar taraftarı ve medyayı da arkamıza alırsak şampiyonluk ipini göğüsleyebiliriz dedi.

Hiç yorum yok :

Yorum Gönder

KÜNYE İLETİŞİM