Göksel Gümüşdağ'dan Gündeme Dahil Açıklamalar

Medipol Başakşehir'in 1. adamı  Göksel Gümüşdağ katıldığı bir televizyon programında klüp hakkında  çarpıcı açıklamalarda bulundu.


Klüp başarısı için kurumsal bir düzen ve profesyonel bir bakıl açısı gerekiyor. Klüp içinde inandığımız doğruların arkasında her ne olursa olsun durmamız lazım kulübümüzün şuanda bu konumda olmasının en büyük nedenlerinden biride bu. Takım için olan hocamıza ve oyuncularımıza sonuna kadar güvenip inanıyoruz.

Türk futbolu için yabancı sınırına da değinen Gümüşdağ, bir tek yabancı oyuncu yasaklama ile netice alınabilecek tavrı doğru değildir. 2 yıl önce bu yasak gündem de iken kaç Arda kaç Emre yetiştirebildik ? bu konuda asıl olan kesin çözüm farklı çözümleri olan insanların bir araya gelip oluşacak sistem konusunda ortak çözüme kavuşması.

Kulübümüz için çinli bir grupla konuştuk. Kulübü satmak değil de ortaklık çerçevesinde açık olduğumuzu söyleyebilirim. Bu konuyla alakalı görüşmelerimiz oldu ilk etapta 1,5 yıl önce bir teklif gelmişti o zaman reddetmiştik şimdi ki zamanının doğru olduğunu düşünüyorum.

Hiç yorum yok :

Yorum Gönder

KÜNYE İLETİŞİM