Karabağ Saygı Duyulacak Takım

Chelsea Teknik Patronu  Conte, Şampiyonlar Ligin'de ki 5. maç  öncecesinde basın mensuplarına açıklamalarda bulundu. Karabağ takımıyla oynayacakları mücadeleyi  kazanarak,  C grubunu birinci  tamamlamak  istediklerini söyledi.

Bakü Olimpiyat Stadı'nda düzenlenen basın toplantısında konuşan yaptığı açıklamada Karabağ'ın bu grupta hafife alınmayacağını Atletico ve Roma maçlarında ki oyun tarzıyla gördük. Güçlü rakiplere karşı daha fazla motivasyon ile çok iyi karşılaşmalar çıkardığını belirten Conte çok dikkatli oynamassak süpriz bir sonuç ile karşılaşabiliriz o yüzden kotnrollü ve önde basan bir takım şeklinde oynamalıyız.

Lider tamamlamamız açısından önemli bir maç olan Karabağ maçı için zor bir karşılaşma olacak ama 3 puan için sahaya çıkıyoruz dedi.
Chelsea Teknik Direktöründen sonra kaleci Courtois'ın da açıklamalar yaptığı basın toplantısında Karabağ'ı ilk maçta farklı mağlup etmiştik fakat bu sefer işler farklı yürüyebilir yarın bizi zor bir maç bekliyor. Karabağa takımına büyük saygı duyuyoruz bu saygıyı zaten Atletico ve Roma maçlarında gösterdikleri oyun ile hakketiklerini gösterdiler. Grubun favorisi olarak gözüktüğümüz için ve grubu lider tamamlamak için yarın ki karşılaşmadan 3 puan ile ayrılmak istiyoruz dedi.

Chelsea karşılaşma önce son antremanı Bakü Stadyumunda gerçekleştirdi. Bakcell Arena'da sıkı güvenlik önlemleri altında gerçekleşen maçta 150 polis görev aldı.