Fenerbahçe'de Tekrardan Eto Harekatı

Fenerbahçe'de maça çıkmayı bırakın idmana dahi çıkmayan Van Persie ile ilgili olarak tamamen gözden çıkarılanlar listesine konulduğu söyleniyor. Kronik sakatlığından ötürü bir türlü eski formuna kavuşamayan Van Persie üstüne Fernandao'nun da takımda süre alamaması ve Soldado'nun da hafta sonu 3 gol atmasına rağmen beklenenin altında kalmasına ilişikin olarak Fenerbahçe Yönetimini forvet arayışına sürükledi.


Kanarya geri de kalan 12 maçtan yanlızca 2 gol Janssen 3 golde Soldado'nun skora etki vermesinden dolayı santrfordaki sıkınıtıyı çözmek için nokta transfer yapması bekleniyor. Sezon başında transfer olduğu iddaları çıktıktan sonra Antalyaspor başkanının yaptığı açıklama ile trasnferi iptal olmuştu. Kanarya Ocak ayında tekrardan Antalyaspor'un kapısını çalacaığı ve Eto'nun transferi içinde bu sefer çok ciddiği olduğu öne sürüldü.
Fenerbahçe cephesinde Eto'nun yarım sezon sözleşmesi kalması bu sefer bu transferin yaşanması için elini güçlendirecek bir etken olarak görülüyor. Transferi için büyük paralar harcadığı yıldız futbolcuyu bedava göndermek istemyen Antalyaspor yönetimi Eto'dan gelecek cevaba göre hareket edecek ve transfer teklifini oan göre değerlendirecek. İlerleyen yaşına rağmen hala gençlere taş çıkaran Eto sarı lacivertlilerin tam anlamıyla aradığı golcü.