Arda Turan için Artık Yolun Sonu

Barcelona takımında geleceği belirsiz olan Arda Turan uzun bir aradan sonra tekrardan idmanlara çıktı. Uzun süreden sonra çıktığı idmanı da tamamlayamayan Arda Turan dişindeki iltihaplanma nedeniyle çıktığı idmanı da yarıda bırakırken artık Barcelona da son günlerinin geçirdiği Katalan basını tarafından yazıldı.


Antrenmanlar da bile düzenli olarak forma giymeyen yıldız futbolcu Arda Turan için artık Barcelona yönetimi cephesinde 2 seçenek olduğu belirtildi.
Uzun zamandır sakat olan Arda Turan sakatlığı atlatmasına rağmen dün yapılan idmanda uzun zamandır ilk defa sahne aldı ama idmana çıkmış olması uzun sürmeyerek dişinde ki iltihaplanma sonucu idmanı yarıda bıraktı. Yapılan kontrollerden sonra dişindeki iltihaplanma için Barcelona sağlık heyeti tarafından antibiyotik tedavisine başlandı.
Katalan medyası Arda Turan'ın idmanlara çıkmamasını manşetlere taşırken milli oyuncunun artık takımda bir çok sorun yaşadığını da yazdı. Son günlerini geçiren Turan için Ocak ayında artık takımdan ayrılacağı kesin gözüyle bakılıyor.
Katalan medyasının haberine göre Arda Turan'ın gönderilmesi için iki seçenek bulunuyor. Ocak ayında ya eski takımı olan Galatasaray'a cüzzi bir rakama geri dönecek ya da kendisiyle ilgilenen Monaco'yu tercih edecek. Barcelona zamanında ödediği bonservise yakın bir bonservis bedeliyle Arda Turan'ı satmak istiyor bu yüzden de Barcelona takımı için ilk tercih Monaco olacak.

Hiç yorum yok :

Yorum Gönder

KÜNYE İLETİŞİM