Antalya'ya Yıldırım Baskını

Fenerbahçe Süper Lig'in 13. haftasında Antalyaspor deplasmanına konuk olacak. Maça 2 gün kala kamp yapmak için Antalyaspor deplasmanına giden Sarı Lacivertli takıma süpriz bir şekilde Aziz Yıldırım da eşlik edecek. Aziz yıldırımın bu hamlesi maç öncesi oyunculara  moral olacağı gibi artık takımda da ipleri eline aldığının göstergesi olarak nitelendirildi.


Fenerbahçe, Antalyaspor'la yapacağı mücadele öncesi kamp yapmak amacıyla Antalya'ya erken gitti. Deplasman yasağı olmasına rağmen takıma moral amacıyla Aziz Yıldırım'ın da Antalya'ya gitmesi şaşkınlık yarattı. Yasağı sebebiyle maçı stadyumda izleyemeyecek olan Yıldırım maçı kamp yaptığı otelde izleyeceği belirtildi.

Fenerbahçe de son durumlarda ise geçen hafta maçtan sonra ağrıları artan Janssen'in yerine geçen hafta sonradan girmesine rağmen hatrick yapan Soldado'nun ilk 11'de forma giyeceği belirtiliyor. Janssen'in ise maç kadrosunda olup olmayacağı maç saati belli olacak. Geçen hafta cezalı olması sebebiyle kadroda olmayan Alper'in bu hafta 11 de başlaması bekleniyor.

Hiç yorum yok :

Yorum Gönder

KÜNYE İLETİŞİM